اگر به دنبال بهترین دانلودر آنلاین MP4 یوتیوب هستید، در جای مناسبی هستید. در حالی که پلتفرم ویدیوها برای مشاهده و اشتراک گذاری ویدیوها عالی است، امکان دانلود موسیقی از این پلتفرم وجود ندارد. به همین دلیل است که از دانلود کننده MP4 آنلاین رایگان یوتیوب استفاده می شود. اما، چگونه می توانید MP4 YouTube آنلاین مناسب را پیدا کنید؟ گزینه های بسیاری وجود دارد! نگران نباش ما لیستی از 5 دانلود کننده ویدیوی آنلاین MP4 را ایجاد کرده ایم. در ادامه بخوانید و ببینید که چگونه می توانید MP4 را دانلود کنید.

5 ویدیوی برتر YouTube برای دانلود MP4 آنلاین

Sneppea دانلود کننده از یوتیوب برخط

اولین و بهترین دانلودر آنلاین MP4 یوتیوب در لیست ما Sneppea Online Downloader است. این یک پلت فرم کاربر پسند و ساده است. بیایید ببینیم ویژگی های آن چیست:

  • Sneppea Online YouTube Downloader دارای یکپارچه سازی است که به شما کمک می کند رسانه ها را از پلتفرم جستجو و دانلود کنید.
  • می توانید در فرمت ها و وضوح های مختلف مانند فایل های MP3 یا MP4 YouTube دانلود کنید. این گزینه فقط در حین دانلود داده می شود.
  • Sneppea 100٪ رایگان است. برای استفاده از این پلتفرم نیازی به پرداخت هزینه ای ندارید. هیچ هزینه پنهانی نیز وجود ندارد.
  • این پلتفرم هیچ محدودیتی برای دانلودهای شما ندارد. می توانید هر تعداد رسانه یوتیوب را که می خواهید دانلود کنید.
  • می‌توانید رسانه‌های یوتیوب را از طریق یک پیوند یا یک کلمه کلیدی به راحتی در پلتفرم Sneppea Online Downloader دانلود کنید.

Y2Mate

Y2Mate یک وب سایت آنلاین برای دانلود رسانه است. شما باید لینک را کپی کرده و در Y2Mate پیست کنید. با این حال، Y2Mate دارای تبلیغات بسیار زیادی است که می تواند تجربه کاربر را تا حدی خراب کند.

YMP4

YMP4 دانلودر مشابهی است که می توانید لینک ویدیو را در آن جایگذاری کنید. فرمت و کیفیت فیلم را می توانید در آخرین مرحله دانلود انتخاب کنید. این پلتفرم به دلیل تبلیغات کمتر از Y2Mate بهتر است

 Keepvid

Keepvid یکی دیگر از پلتفرم های خوب است که به کاربران اجازه می دهد رسانه ها را تبدیل کرده و آن را در تلفن و رایانه خود دانلود کنند. برای دانلود باید لینک را در اینجا قرار دهید و برو را بزنید.

 2conv

2Conv همچنین یک دانلودر آنلاین است. با این حال، به کاربران اجازه می دهد تا نوع فایل را از قبل انتخاب کنند، مانند MP3 یا MP4. قبل از تبدیل فایل ویدئویی به فرمت MP3 یا MP4 می توانید این مورد را انتخاب کنید.

نحوه دانلود YouTube MP4 آنلاین بدون نصب نرم افزار

بهترین دانلود کننده آنلاین در لیست ما Sneppea است. زیر را بررسی کنید تا بدانید چگونه می توانید از آن به روشی ساده استفاده کنید.

لینک ویدیوی یوتیوب را در Sneppea بارگیری کنید

عالی! هنگامی که URL ویدیوی یوتیوب در کلیپ بورد کپی شد، می توانید به وب سایت Sneppea بروید و به سادگی آن را در نوار جستجو قرار دهید. اکنون می توانید کلید Enter را فشار دهید تا لیست پخش در ابزار آنلاین Sneppea بارگیری شو

لیست پخش یوتیوب را به صورت رایگان به MP3 آنلاین تبدیل کنید

هنگامی که Sneppea لیست پخش را بارگیری کرد، فرمت ها و کیفیت های پشتیبانی شده را لیست می کند که می توانید لیست پخش یوتیوب را دانلود کنید. از اینجا، MP4 را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا لیست پخش یوتیوب به MP4 تبدیل آنلاین لیست پخش را در حافظه محلی ذخیره کند.

فایل های دانلود شده را در پوشه Files یا My Files گوشی خود پیدا خواهید کرد. آیا Sneppea فقط شگفت انگیز نیست؟ از وب سایت دیدن کنید و شروع به استفاده از این دانلودر آنلاین کنید.