یوتیوب تعدادی از بهترین موزیک ویدیوها را دارد. این برنامه به شما امکان می دهد ویدیوهای جدید را کاوش کنید و آنها را در تلفن یا لپ تاپ خود مشاهده کنید. با این حال، نمی‌توانید فایل‌های ویدیویی YouTube را برای دسترسی آفلاین در تلفن خود دانلود کنید. به همین دلیل است که دانلودر عالی HD را به صورت آنلاین پیدا کرده ایم.

در زیر لیستی از دانلود کننده های HD آنلاین رایگان وجود دارد که برای نیازهای شما مناسب هستند. چه بخواهید رسانه YouTube را با فرمت MP3 یا MP4 دانلود کنید، می توانید از این برنامه ها برای این منظور استفاده کنید. ببینیم چطور

3 برتر دانلود کننده ویدیوهای یوتیوب

دانلودر آنلاین Sneppea

دانلودر Sneppea بهترین دانلودر آنلاین ویدیوی یوتیوب است. می توان آن را به صورت رایگان هر چند بار استفاده کرد. در اینجا قابلیت ها و ویژگی های دانلود Sneppea آورده شده است.

  • دانلودر یوتیوب امکان دانلود را در رایانه شخصی شما فراهم می کند. شما فقط باید پلتفرم را در مرورگر باز کنید تا شروع به استفاده از آن برای دانلود آنلاین ویدیوی HD کنید.
  • شما می توانید از این برنامه برای دانلود ویدیوی یوتیوب در فرمت ها و اندازه های مختلف استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اندازه آن را قبل از دانلود انتخاب کنید.
  • مکان استفاده از Sneppea چندین بار وجود دارد. مهم نیست که بیش از 1000 آهنگ برای دانلود دارید، می توانید با Sneppea این کار را انجام دهید
  • پلتفرم آنلاین امکان دانلود رسانه ها را مستقیماً از طریق پلتفرم فراهم می کند. می توانید از یک کلمه کلیدی برای جستجوی ویدیوهای یوتیوب در Sneppea استفاده کنید.

SaveFrom

SaveFrom یک دانلودر مشابه بدون تبلیغات متعدد است. برای دانلود رایگان ویدیوهای یوتیوب در فرمت موسیقی یا MP4 به سادگی می توانید پیوندی را در این وب سایت قرار دهید.

Keepvid

Keepvid یک دانلودر آنلاین با چندین ویژگی است. برای دانلود موزیک یوتیوب در فرمت ها و اندازه های مختلف می توانید لینک آن را در اینجا قرار دهید.

نحوه دانلود ویدیوهای YouTube Full HD به صورت آنلاین

ما بهترین دانلود کننده آنلاین یوتیوب را در Sneppea پیدا کرده ایم. در اینجا فرآیندی است که می توانید برای بارگیری ویدیوها از Sneppea به صورت آنلاین استفاده کنید.

مرحله 1: دانلودر آنلاین Sneppea را باز کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که دانلودر آنلاین Snappea را در مرورگر خود باز کنید. در رایانه خود، یک مرورگر مانند Chrome را باز کنید و سپس این پیوند را جای‌گذاری کنید.

هنگامی که وب سایت بارگیری شد، یک گزینه جستجو پیدا خواهید کرد که می توانید از آن برای دانلود ویدیوهای یوتیوب استفاده کنید. بیایید ببینیم چگونه می توان به آن دست یافت.

مرحله 2: ویدیوی YouTube را به صورت آنلاین به صورت رایگان بارگیری کنید

فقط از یک کلمه کلیدی در نوار جستجو استفاده کنید. همچنین می‌توانید برای دانلود آن ویدیوی یوتیوب را در Sneppea جستجو کنید و سپس پیوندی به آن قرار دهید.

برای دانلود ویدیوی یوتیوب کافیست روی فلش دانلود کلیک کنید. در صفحه زیر رزولوشن و اندازه فایل را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید. صبر کنید تا فایل پردازش و دانلود شود.

شما می توانید از طریق دانلودهای گوشی خود به همه این فایل های یوتیوب دسترسی داشته باشید. Sneppea وقتی در مورد دانلود ویدیوهای یوتیوب است، از وب سایت دیدن کنید و ویژگی های آن را بررسی کنید شگفت انگیز است.