امروزه بسیاری از کاربران می خواهند ویدیوهایی را که در یوتیوب پیدا کرده اند ذخیره کنند. یکی از محبوب ترین گزینه های آنها Save From Net سریعترین دانلودر ویدیوی YouTube است. این ابزار سال هاست که بسیار قابل اعتماد بوده و به همین دلیل عنوان سریع ترین دانلودر رایگان ویدئو Save From Net را به خود اختصاص داده است. با این حال، در حال حاضر می توانید ابزارهایی را پیدا کنید که ویژگی های بیشتری دارند. Sneppea خدمات عالی را برای شما به ارمغان می آورد که تبدیل ویدیوهای مورد علاقه شما را آسان تر از همیشه می کند.

جایگزینی برای دانلود سریع SaveFrom net برای دستگاه های اندرویدی

در صورتی که از دستگاه اندرویدی استفاده می کنید، می توانید ویژگی های عالی Sneppea برای اندروید را کشف کنید. این برنامه یک جایگزین عالی برای دانلودر سریع یوتیوب Save From Net است و می توانید APK را به صورت رایگان دانلود کنید.

این برنامه به طور خاص برای دستگاه های اندرویدی طراحی شده است. به همین دلیل دارای حالت تاریک هوشمند و حالت تصویر در تصویر است تا بهترین تجربه را به شما ارائه دهد. علاوه بر این، اگر تصمیم به ثبت نام در برنامه دارید، می توانید از یک فید شخصی بهره مند شوید. به این ترتیب، شما همیشه آنچه را که دوست دارید تماشا کنید، کشف خواهید کرد.

برای استفاده از آن، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. APK برنامه را به صورت رایگان از صفحه رسمی Sneppea دریافت کنید.
  2. نصب برنامه های شخص ثالث را از تنظیمات دستگاه خود فعال کنید. این تغییر به شما امکان می‌دهد برنامه‌هایی را که از Google Play دانلود نکرده‌اید نصب کنید.
  3. Sneppea را برای اندروید، با ضربه زدن روی APK و دنبال کردن مراحل نصب، نصب کنید.
  4. روی نماد در صفحه اصلی خود ضربه بزنید و برنامه را باز کنید. با تایپ کلمات کلیدی در نوار جستجو، ویدیوهای یوتیوبی را که می خواهید ذخیره کنید جستجو کنید.
  5. فرمت فایل و کیفیت مورد نظر خود را انتخاب کنید. می توانید فرمت MP3 یا MP4 یوتیوب را انتخاب کنید. فایل شما در عرض چند ثانیه در گالری دستگاه شما ظاهر می شود.

دانلودر آنلاین YouTube جایگزین SaveFrom

با دانلودر آنلاین Sneppea، می‌توانید هر ویدیوی یوتیوب را به دو فرمت فایل صوتی و تصویری و با کیفیت‌های متعدد دانلود کنید.

ویدیوی یوتیوبی را که می خواهید ذخیره کنید پیدا کنید و URL آن را کپی کنید. سپس، آن را در نوار جستجوی Sneppea قرار دهید.

جدا از این، می‌توانید هر ویدیوی یوتیوب را مستقیماً از Sneppea جستجو کنید. برای انجام این کار، باید عنوان ویدیوی یوتیوب را در نوار جستجو تایپ کنید. Sneppea تمام ویدیوهای مرتبط را از دانلودر برای شما می آورد.

سپس به صفحه جدیدی هدایت می شوید که فرمت ها و کیفیت های فایل موجود را فهرست می کند. در Sneppea می توانید ویدیوهای یوتیوب را در یک فایل MP3 با نرخ بیت موجود 50k، 70k، 128k و 160k دانلود کنید.

SaveFrom Net چگونه با Sneppea مقایسه می شود؟

برای مقایسه بهتر این دو برنامه، باید ویژگی‌های اصلی SaveFromNet سریع‌ترین دانلودر رایگان mp4 یوتیوب را نیز دریابیم. اینها موارد زیر است:

  • این امکان تبدیل به فرمت فایل MP4 یا WEBM را فراهم می کند.
  • MP4 را می توان با کیفیت 360p، 720p، یا 1080p دانلود کرد. از طرف دیگر، فرمت فایل WEBM فقط با کیفیت 1080p قابل دانلود است.
  • این اپلیکیشن همچنین دارای پسوند مرورگر برای گوگل کروم، موزیلا فایرفاکس، سافاری و اپرا است.

ویژگی های این دو اپلیکیشن، نشان داده است که Sneppea بهترین گزینه برای شماست. برای ذخیره همه ویدیوهای یوتیوب مورد علاقه خود و لذت بردن از آنها در همه دستگاه های خود استفاده کنید.