استفاده از برنامه دانلود موسیقی یوتیوب به این معنی است که یک برنامه را در تلفن یا رایانه خود دانلود کنید و سپس موسیقی یوتیوب را از آن برای استفاده آفلاین ذخیره کنید. در حالی که این برنامه مفید است، شما به برنامه ای نیاز دارید که قابل اعتماد، با کیفیت و برای گوشی شما مناسب باشد. برای کمک به شما در این انتخاب، لیستی تهیه کرده ایم. ادامه مطلب

Sneppea برای اندروید بهترین برنامه برای دانلود موسیقی از یوتیوب است. برای دسترسی به ویژگی های شگفت انگیز مانند حالت تصویر در تصویر، حالت شب و غیره فقط باید این برنامه را روی گوشی خود داشته باشید.

نحوه استفاده از بهترین برنامه دانلود رایگان موسیقی رایگان

Sneppea برای اندروید بهترین برنامه برای دانلود موسیقی از یوتیوب است. در اینجا دلیلی است که ما به این باور داریم.

  • Sneppea برای اندروید به شما کمک می کند رسانه ها را از YouTube، Instagram، Facebook و غیره ذخیره کنید.
  • شما یک گزینه برای انتخاب وضوح و نوع فایل دارید، مانند MP3 یا MP4 YouTube.
  • حالت شب برنامه داخلی و خودکار است. اگر در تاریکی هستید، روشن می شود.
  • حالت تصویر در تصویر برنامه به شما کمک می‌کند از برنامه‌های دیگر در حین دانلود موسیقی خود استفاده کنید.

مرحله 1: دانلود و نصب Sneppea

اولین قدم این است که Sneppea را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید. از مرورگر گوشی خود به وب سایت مراجعه کرده و بر روی دانلود کلیک کنید. پس از دانلود APK، روی آن کلیک کرده و برنامه را در دستگاه اندروید خود نصب کنید.

مرحله 2: برنامه موسیقی را در Sneppea پیدا کنید

در برنامه Sneppea، می‌توانید برای یافتن موسیقی جستجو کنید. برای مثال، اگر می‌خواهید موسیقی شکیرا را پیدا کنید، آن را جستجو کنید. از نتایج، هر ویدیویی را که دوست دارید پخش کنید و برای دانلود به مرحله 3 بروید.

مرحله 3: فرمت و نوع ویدیو را انتخاب کنید

پس از پیدا کردن موسیقی یوتیوب مورد نظر خود، روی پیکان دانلود کلیک کنید. این فلش در زیر پخش کننده قرار می گیرد. همچنین می توانید فلشی را که روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود، پیدا کنید. می توانید از آن نیز استفاده کنید.