بسیاری از مردم برای گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه خود (به غیر از تماشای ویدیو) به وب سایت یا برنامه ویدیوی YouTube دسترسی دارند. با این حال، مواقعی وجود دارد که ما فقط می خواهیم یک لیست پخش ویدیوی YouTube را به صورت رایگان به MP3 تبدیل کنیم تا بتوانیم به صورت آفلاین به آن گوش دهیم.

خوشبختانه، شما می توانید با استفاده از یک لیست پخش ویدیوی یوتیوب ایده آل به مبدل آنلاین MP3 این کار را انجام دهید. در این پست قصد دارم شما را با یکی از این راه حل ها آشنا کنم تا بتوانید از بهترین لیست پخش ویدیوی یوتیوب به مبدل MP3 به صورت آنلاین نیز به صورت رایگان استفاده کنید.

قسمت 1. از Sneppea برای اندروید برای ذخیره لیست پخش ویدیو استفاده کنید

علاوه بر راه حل وب Sneppea، می توانید از برنامه Sneppea برای اندروید در تلفن هوشمند خود نیز استفاده کنید. به غیر از ویژگی های استاندارد Sneppea، چندین گزینه دیگر وجود دارد که می توانید در برنامه اندروید به آنها دسترسی داشته باشید.

می توانید مستقیماً به دنبال لیست پخش یوتیوب یا ویدیوی دلخواه خود بگردید و آن را در تلفن اندرویدی خود با فرمت دلخواه ذخیره کنید. شما می توانید از این لیست پخش یوتیوب به برنامه رایگان آنلاین مبدل MP3 در هر دستگاهی بدون روت کردن دستگاه خود استفاده کنید.

چگونه لیست پخش ویدیوی YouTube را به صورت رایگان با Snappea به MP3 آنلاین تبدیل کنیم

اکنون که ویژگی‌های اصلی Sneppea را می‌دانید، بیایید به ادامه مطلب برسیم و نحوه استفاده از این لیست پخش ویدیوی YouTube به مبدل آنلاین MP3 را با جزئیات بیاموزیم.

مرحله 1: پیوند لیست پخش ویدیوی YouTube را انتخاب کنید

در ابتدا، می توانید به وب سایت رسمی ویدیوی یوتیوب بروید یا برنامه آن را مرور کنید تا هر لیست پخشی را برای دانلود جستجو کنید. اکنون، می‌توانید پیوند ویدیوهای یوتیوب را از نوار آدرس کپی کنید یا روی نماد اشتراک‌گذاری در برنامه ضربه بزنید تا URL آن را دریافت کنید.

مرحله 2: لینک ویدیوی یوتیوب را در Sneppea بارگیری کنید

عالی! هنگامی که URL ویدیوی یوتیوب در کلیپ بورد کپی شد، می توانید به وب سایت Sneppea بروید و به سادگی آن را در نوار جستجو قرار دهید. اکنون می توانید کلید Enter را فشار دهید تا لیست پخش در ابزار آنلاین Sneppea بارگیری شود.

مرحله 3: لیست پخش یوتیوب را به صورت رایگان به MP3 آنلاین تبدیل کنید

هنگامی که Sneppea لیست پخش را بارگیری کرد، فرمت ها و کیفیت های پشتیبانی شده را لیست می کند که می توانید لیست پخش یوتیوب را دانلود کنید. از اینجا، MP3 را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا لیست پخش یوتیوب به MP3 تبدیل آنلاین لیست پخش را در حافظه محلی ذخیره کند.

شما بروید! اکنون که می دانید چگونه لیست پخش ویدیوی یوتیوب را به صورت رایگان به MP3 تبدیل کنید، می توانید به راحتی آهنگ های مورد علاقه خود را در تلفن یا رایانه خود ذخیره کنید.

با استفاده از Sneppea، می توانید محتوای یوتیوب را از چندین منبع از طریق URL در قالب MP4 یا MP3 دانلود کنید. علاوه بر این، می‌توانید از Sneppea برای اندروید برای دانلود رایگان ویدیوهای YouTube به صورت MP3/MP4 بر روی گوشی خود استفاده کنید.