Teknolojinin yaygınlaşmasıyla gündelik hayatta video izleyerek vakit geçirmek bizler için artık bir hobi haline geldi. Günümüz şartlarında her yerde internet bulmak zor olduğu için istedikleri videoları indirip, internetsiz bir şekilde izleyebilmenin yollarını arayan kullanıcı sayısında çok büyük sayıda bir artış var.  Sizler de eğer bu kullanıcılar arasındaysanız ve videolarınızı indirmek için bir yüksek kalitede video indirme programı arıyorsanız sizleri Sneppea ile tanıştırmamıza izin verin. Sneppea’nin YouTube videolarını indir işlemi sayesinde dilediğiniz yerde videolarınızı indirebilir ve anında izleyebilirsiniz.

Birinci Bölüm: Android Kullanıcıları için

İkinci Bölüm: Çevrimiçi Kullanıcıları için

Android için Sneppea ile HD Video İndirmek İsteyen Kullanıcılar için Rehber

Android için Sneppea, yüksek kalite video indirme programı olmaktan çok daha fazlasına sahip. Her türlü kullanıcıya hitap eden özellikleri sayesinde ziyaretçi sayısını gün geçtikçe arttıran Android için Sneppea’ye sadece HD video indirme programı demek yanlış olur. Bu hizmet, uygulamanın sadece küçük bir kısmını oluşturuyor. Çoğu uygulamada bulunmayan Akıllı Gece Modu ve 4K video indir gibi birçok özellik, Android için Sneppea’yi diğer uygulamaların önünde tutuyor. Android için Sneppea’nin tüm özelliklerini buraya yazmamız pek mümkün değil. Bu yüzden Android için Sneppea’yi kendiniz indirebilir ve bütün özelliklerini deneyimleyebilirsiniz. Sizler de Android için Sneppea’yi deneyimlemek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek Android için Sneppea’yi Android cihazınıza kurabilir ve HD video indir işleminin tadını çıkarabilirsiniz.

Adım 1: Kurulumun tamamlanabilmesi için gereken ayarları yapın.

Android için Sneppea’yi kurmadan önce cihazınızda yapmanız gereken kolay bir işlem bulunmakta. Bu ayarı yapmanızın sebebi Android için Sneppea’nin Google’un benimsediği politikalardan dolayı Play Store’da bulunmayan bir uygulama olmasıdır. Yapacağınız bu ayarın cihazınıza zarar vermeyeceğine emin olabilirsiniz.

Bahsettiğimiz ayarı yapmak için cihazınızda Ayarlar ve daha sonra da Güvenlik kısmına geldikten sonra “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” seçeneğini aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra Sneppea’nin web sitesine giriş yaparak APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.

Adım 2: İndirmek istediğiniz videoyu YouTube’da aratın.

Kurulum tamamlandıktan sonra 4K video indir işlemine hazırsınız demektir. Şimdiyse yapmanız gereken YouTube’u açmak ve indireceğiniz videoyu seçmek.

Adım 3: İndirmek istediğiniz videonun uzantısını kopyalayın.

Videoyu açtıktan sonra videonuzun sağ alt tarafında bulunan Paylaş simgesine tıklayın ve videonuzun bağlantısını kopyalayın.

Adım 4: Android için Sneppea’yi açın ve seçtiğiniz videonun uzantısını uygulamanın arama çubuğuna yapıştırın ve aramanızı gerçekleştirin.

Şimdiyse Android için Sneppea’nin sunduğu yüksek kalite video indirme programı işleminden faydalanmaya başlayacaksınız. Seçtiğiniz videonun uzantısını Android için Sneppea’nin arama çubuğuna yapıştırın ve arayın.

Adım 5: İndirmek istediğiniz videonun çözünürlüğünü ve formatını seçtikten sonra indirme işlemini başlatın.

Kendinize uygun olan çözünürlük ve formatı seçtikten sonra indirmeyi başlatın. Buradan sonrasını HD video indirme programı gerçekleştirecek.

Sneppea Çevrimiçi ile HD Video İndirmek İsteyen Kullanıcılar için Rehber

Eğer bir Android cihazınız yoksa da Sneppea’yi kullanabilirsiniz. Sneppea’nin, Sneppea Çevrimiçi adındaki çevrimiçi hizmetini kullanmak çok kolay. Windows, iOS (iPhone), Linux ve Mac (iMac) gibi pek çok işletim sistemine sahip cihazlarla kolaylıkla erişebileceğiniz Sneppea Çevrimiçi’yi kullanmak için herhangi bir kurulum ile uğraşmanıza gerek yok, tek yapmanız gereken şey Sneppea’nin internet sitesini ziyaret etmek. Sneppea Çevrimiçi ve onun sizler için kolaylaştırılmış ve her cihazda kusursuz çalışan arayüzü sayesinde HD video indir işlemi yapabilir ve dilediğiniz videoyu bir Android cihaza ihtiyaç duymadan rahatlıkla indirebilirsiniz. Şimdi, gelin ve sizlere Sneppea Çevrimiçi’yi nasıl kullanabileceğinizi gösterelim.

Adım 1: YouTube üzerinden indirmek istediğiniz videoyu seçin.

YouTube’un arama çubuğundan faydalanarak, indirmeyi istediğiniz videoyu aratın.

Adım 2: İndirmek istediğiniz videonun uzantısını kopyalayın.

Android kullanıcıları için yazdığımız yazıdaki gibi videonun sağ alt tarafında bulunan Paylaş butonuna tıklayıp videonuzun uzantısını kopyalayın.

Adım 3: YouTube videolarını indir kopyaladığınız bağlantıyı Sneppea Çevrimiçi’nin arama çubuğuna yapıştırın.

YouTube videolarını indir uzantısını kopyaladıktan sonra Sneppea Çevrimiçi’ye giriş yapın ve Sneppea’nin arama çubuğuna, kopyaladığınız uzantınızı yapıştırın.

Adım 4: Çözünürlük ve format seçiminizi gerçekleştirin ve İndir butonuna tıklayın.

Uzantınızı yapıştırdıktan sonra karşınıza çıkan format ve çözünürlük seçimlerini de gerçekleştirdikten sonra videonuz indirilmeye hazır hale gelecektir. İndir butonuna tıklayarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

Her gün milyonlarca kullanıcı tarafından ziyaret edilen Sneppea sayesinde sizler de yüksek kalitede video indirme programı aramaktan kurtulacaksınız. İçerisinde 4K video indir, 1080P video indir gibi özelliklerden çok daha fazlasını bulunduran Sneppea’yi keşfetmek için programın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sneppea’yi kullanma konusunda iyi eğlenceler dileriz!