Hiçbir platforma para ödemeye ihtiyaç duymadan istediğiniz en popüler şarkılar indir işlemini yapmak beklediğinizden çok daha kolay. YouTube müzik indir kılavuzumuz sayesinde Sneppea aracılığıyla ister Android uygulamasından, isterseniz de tarayıcı üzerinden bedava yeni popüler müzik indir. Yazımızda hangi platformda olursanız olun pop müzik indir işlemini kolayca yapabileceğinizi anlattık. Kılavuzumuzu oku ve Sneppea ile bedavaya, hızlı bir şekilde, istediğin formatta ve platformda en popüler şarkıları indir!

Gerek Android’de gerekse iOS’ta bütün kullanıcılara en popüler şarkılar indir konusunda destek veren Sneppea’yi pop müzik yükle, Kore pop şarkıları indir ve en güzel pop müzik indir işlemleri için kullanabilirsiniz. Kullandığınız platforma göre pop müzik yükle işlemini Sneppea veya Sneppea Çevrimiçi ile nasıl gerçekleştireceğinizi yazıda detaylıca bulabilirsiniz.

Pop Şarkılar indirmek için Android için Sneppea Kullanımı

Android için Sneppea’nin kullanıcılarına sunacağı birçok çeşitli özellik bulunuyor. Siz de bu özellikler sayesinde deneyiminizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Bunlar arasında YouTube platformundan istediğiniz videoyu MP3 veya MP4 formatında indirmek, 480p’den 4K’ya kadar çözünürlük desteği, oynatma listeleri oluşturma gibi kullanışlı işlemler bulunmakta. Pop şarkılar indir işleminiz için ideal olan bu uygulama sayesinde popüler şarkı indir işlemini bedavaya yapabilir, Türk pop müziği indir konusunda dilediğinizce yardım alabilirsiniz.

Gelin en popüler şarkı indir işlemi için ideal olan Android için Sneppea uygulamasını nasıl kullanacağınızı inceleyelim.

Android için Sneppea uygulamasını indir

Bu adımı gerçekleştirebilmeniz için öncesinde bazı işlemler yapmanız gerekiyor. Telefonunuzun ayarlar kısmından güvenlikle ilgili sekmeyi açmanız, ardından da bilinmeyen kaynaklardan uygulama indirme seçeneğini aktif etmeniz gerekiyor. Bundan sonra Sneppea sitesine girerek uygulamayı indirmek kalıyor.

Bunu yapmak için de uygulamanız gereken yöntem oldukça basit. Android için Sneppea uygulamasının resmî sitesini ziyaret edin ve siteden dosyayı APK olarak cihazınıza kaydedin. İndirdiğiniz dosyaya tıklayarak kurulumu tamamlayın, işte bu kadar!

YouTube’dan istediğiniz videoyu bulun

Sneppea ile videonuzu indirmeden önce istediğiniz içeriği bulmanız gerekiyor. Bunu yapmak da gayet kolay bir şey. YouTube’un arama kısmı ile istediğiniz videoyu bulun ve üzerine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra üçüncü aşamaya geçebiliriz.

Videonun URL adresini kopyalayın

Videnuzu Sneppea ile indirmek için önce URL’sini kopyalamanız gerekiyor. Girdiğiniz videonun başlığının altındaki “Paylaş” butonuna tıkladıktan sonra “Linki kopyala” seçeneğine basarsanız URL kopyalanacaktır. Tarayıcı kullanıyorsanız adres çubuğundaki yazıyı kopyalamanız yeterli olacaktır.

Android için Sneppea uygulamasına girin

PDF olarak telefonunuza kurduğunuz Android için Sneppea uygulamasını açın.

Arama kutusuna, kopyaladığınız URL adresini yapıştırın

İstediğiniz içeriğin daha önce kopyaladığınız URL adresini Android için Sneppea’deki arama kutusuna yapıştırın.

Formatınızı, çözünürlüğünüzü seçin ve indirin

Videonun linkini kutuya yapıştırmanızın ardından istediğiniz dosya formatını ve çözünürlüğü seçin, indirme butonuna tıklayın.

İster izleyin, ister dinleyin, ister arkadaşlarınızla paylaşın

Android için Sneppea aracılığıyla indirdiğiniz videoyu veya müziği istediğiniz gibi kullanın.

Windows / iOS / Mac / Linux / iPhone / iMac için Sneppea Çevrimiçi Kullanımı

Sneppea Çevrimiçi sayesinde istediğin platformda ister pop şarkı indir, ister Türk pop şarkı yükle. Bütün platformlarda kullanabileceğiniz Sneppea sitesi sayesinde indirme limitine takılmadan müzik indirebilirsiniz. Bu site sayesinde aynı zamanda kayıt yapmaya ihtiyaç duymadan en popüler şarkıları indir işlemini de yapmanız ziyadesiyle mümkün.

YouTube’dan MP3 veya MP4 indirmenize olanak sağlayan Sneppea Çevrimiçi sitesi aracılığıyla Windows ve iPhone için pop müzik indir işlemini nasıl gerçekleştirebileceğinize gelin birlikte bakalım.

YouTube’dan beğendiğiniz videoyu bulun

İndirmek istediğiniz videoya YouTube’un arama kısmından ulaşın ve videoya tıklayın.

Videonun YouTube linkini kopyalayın

Videoya girmenizin ardından yukarıdaki adres çubuğu ile videonuzun URL’sini kopyalayın.

Sneppea Çevrimiçi sitesine girin

Sneppea.com adresiyle birlikte Sneppea Çevrimiçi’ye erişiminizi sağlayın.

Kopyaladığınız linki Sneppea’deki arama kutusuna yapıştırın ve aramayı başlatın

YouTube’dan kopyaladığınız linki Sneppea’ye yapıştırarak indirmeden önce aramanızı büyüteç ikonuna basarak başlatın.

İstediğiniz format ve çözünürlüğü seçin, indirin

YouTube müzik indir istediğiniz formatı ve kullanmak istediğiniz çözünürlüğü seçin. Bundan sonra ise indirme işlemini başlatın.

İzleyin, dinleyin, paylaşın!

İndirdiğiniz videoyu dilediğiniz gibi kullanın.

Listelediğimiz kolay adımlar sayesinde yeni pop şarkılar indir, popüler şarkılar indir, en popüler şarkı indir işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.