Bir YouTube Müzik İndir kullanmak, telefonunuza veya bilgisayarınıza bir uygulama indirmek ve ardından çevrimdışı kullanım için ondan müzik kaydetmek anlamına gelir. Seçeceğiniz uygulama kullanışlı olsa da, güvenilir, yüksek kaliteli ve telefonunuz için doğru olan bir uygulamaya ihtiyacınız var. Bu seçimde size yardımcı olmak için bir liste yaptık. Okumaya devam edin.

En İyi Bedava YouTube Müzik İndir Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Android için Sneppea’nin müzik indirmek için en iyi uygulama olduğuna inanıyoruz. İşte bunun nedenleri.

Sneppea şarkı YouTube Müzik İndir uygulaması aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Android için Sneppea, YouTube, Instagram, Facebook vb. platformlardan medya dosyası kaydetmenize yardımcı olur.
  • İndireceğiniz dosyanın türünü (MP3-MP4 vb.) ve çözünürlüğünü seçme imkanınız vardır.
  • Uygulamanın gece modu otomatiktir. Karanlıkta olduğunuz anda otomatik bir şekilde açılacaktır.
  • Uygulamanın resim içinde resim modu, müziğiniz indirilirken diğer uygulamaları kullanmanıza yardımcı olur.

Müzik İndirme Uygulaması Kullanımı için Uygulanması Gereken Adımlar

En iyi ücretsiz YouTube Müzik İndir uygulaması olan Sneppea’yi nasıl kullanacağınızı merak ettiğinizden eminiz. Bu yüzden süreci aşağıda açıkladık.

Adım 1: Sneppea’yi indirin ve yükleyin

İlk adım, Sneppea’yı telefonunuza indirip kurmaktır. Telefonunuzun tarayıcısından Sneppea’nin web sitesini ziyaret edin ve “İndir” butonuna tıklayın. APK indirildikten sonra, üzerine tıklayın ve uygulamayı Android cihazınıza yükleyin.

Adım 2: Sneppea’yi kullanarak indirmek için müzik arayın

Sneppea uygulamasında, YouTube Müzik İndir bulmak için arama yapabilirsiniz. Örneğin, Shakira’nın bir müziğini bulmak istiyorsanız, uygulamayı kullanarak arayabilirsiniz. Sonuçlardan istediğiniz herhangi bir videoyu açın ve indirmek için 5. adıma geçin.

Adım 3: Müzik indirmek için bir platformu ziyaret edin

Sneppea ücretsiz şarkı yükleme uygulaması kullanıcılara farklı bir kullanım seçeneği de sunuyor. Sneppea içinde, “Daha fazla”’ bölümüne tıklayarak tercih ettiğiniz bir platform bulun. Örneğin, YouTube. Seçtğiniz platformun üzerine tıklayın ve arayüze gidin.

Adım 4: Müzik bulun

Burada, beğendiğiniz müzik dosyalarını arayın. Yukarıda gösterdiğimiz aynı arama modelini kullanın.

Adım 5: Çözünürlüğü ve türü seçin

YouTube Müzik İndir bulduktan sonra, “İndir” butonuna tıklayın. Bu buton, oynatıcının altında bulunur.  Ayrıca, ekranınızda da belirebilir. Ekranda beliren butona tıklayarak da indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Telefonunuza müzik kaydetmek için türü ve çözünürlüğü seçin.

En iyi müzik yükleme uygulaması olan Android için Sneppea, uzun bir süre daha listenin başında olmaya devam edecek gibi duruyor. Ücretsiz, güvenilir ve test edilmiş olan Sneppea hakkında bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edin.

En İyi Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları Listesi

Android için Sneppea

Android için Sneppea, birçok kullanıcı tarafından en iyi müzik indirme uygulaması olarak kabul ediliyor. Resim içinde resim modu, gece modu gibi harika özelliklere erişmek için uygulamayı telefonunuza kurmanız yeterlidir.

Freemake

Freemake de telefonunuza müzik indirip kaydetmenize olanak sağlayan iyi müzik indirme uygulamalarından biridir. Siteyi tarayıcınızda açın, uygulamayı indirin ve MP3 dosyalarını ücretsiz kaydetmeye başlayın.

SnapDownloader

SnapDownloader’ın hem ücretli hem de ücretsiz sürümü bulunuyor. Fakat bu cretsiz sürüm yalnızca 24 saat geçerlidir. Bu nedenle, uygulamayı uzun süre kullanmak için ödeme yapmanız gerekiyor ve bu da birçok kullanıcı için güçlük yaratabilir.

iTubeGo

iTubeGo da ücretsiz ve ücretli kullanım sunan bir uygulamadır. MP3 dosyalarını telefonunuza indirmek için ücretsiz sürümü kullanabilirsiniz. Web sitesini ziyaret edin ve iTubeGo’yu hemen kullanmaya başlayın.

4k Video Downloader

4k Video Downloader’ı kullanarak, Instagram ve YouTube’dan medya dosyaları kaydedebilirsiniz. Instagram’da bulunan hashtagleri kaydetmek bile mümkün. 4K Video Downloader’ı kullanmaya başlamak için web sitesini ziyaret edin.